Fotografie zandarov?

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Fotografie zandarov?

Poslaťod SixtyNine » 29.06.2015, 12:14

Ahojte, iste viete, ze zandari sa vo vazeni k basistom nespravaju vzdy korektne. Je skupina prepustenych vaznov, ktora ma spisanych a zdokumentovanych vyse 200 situacii, ked zandari evidentne prekrocili svoje pravomoci. Chceli by sme vytvorit web, kde by sme verejne pranierovali konanie konkretnych zandarov, kazdy by tam mal svoj profil so svojimi 'prehreskami' a fotografiou. Viete niekto poradit, kde ziskat fotografie zandarov? Maloktory z nich je "zverejneny" na niektorej socialnej sieti.
SixtyNine

Re: Fotografie zandarov?

Poslaťod majkyy » 03.07.2015, 09:29

Ahoj.Viež že také zverejnovanie cudzích fotografii je zakázané.Možno prekročili isté zákony svojich právomocí,ale nevieš ani to ako sa tý väzni v tej danej chvíli správali.V každej väznici sú isté pravidlá a tie musia väzni dodržovat.Možno väzni porušili 200 krát tie pravidlá a tak ich porušili aj žandári ktorým sa hovorí väzenská stráž teda bachari.Žandári sú na cestách.Ani jeden človek neni bez viny a raz za čas poruší zakon.A väznom sa dá verit?Keby stále hovorili pravdu tak sú neni vo väzení.A porušili predsa zákon preto sedeli.Môj muž sedí už vyše tri roky a ja som sa za ten čas nestretla s takými žandármi.Možno pozerali vela filmou,lebo tam kde je môj muž sú aj pedagogovia milý aj bachari.Ja mám dobré skúsenosti. ;)
majkyy

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť