prosim o radu

Sem môžete písať svoje otázky Advokátom. Každú otázku vytvárate ako "novú tému" na ktorú dostanete priamo v nej odpoveď...
Pravidlá fóra
Skôr ako napíšete otázku našim advokátom si prosím prečítajte všetky otázky a odpovede v sekcii PRÁVNE PORADENSTVO a ODPOVEDE Z GR ZV A JS. Tiež si pozrite v diskusnom fóre TÉMY, kde podľa názvu zistíte či sa tu už taký problém riešil a aké skúsenosti s tým majú iní ľudia. A ešte si pozrite sekciu ZÁKONY s podkolonkou PRÁVA VAZŇOV. Dosť často sa stáva, že sa pýtate na veci ktoré sú tam už podrobne uverejnené. Napr. o PODMIENEČNOM PREPUSTENÍ, alebo o UDELOVANÍ MIMORIADNEHO VOĽNA NA OPUSTENIE ÚTVARU, alebo o tom kto môže NAVŠTEVOVAŤ ODSÚDENÉHO A AKO SA TAKÉ POVOLENIE VYBAVUJE. Samozrejme ak ani tam nenájdete odpovede na Vaše otázky tak nám sem kľudne napíšte a my Vám odpovieme. Preštudujte si to preto, lebo advokát poskytuje všetky rady zadarmo a tak nemá čas odpovedať na otázku na ktorú už raz odpovedal. Všetko robíme zadarmo, lebo štát nám neprispieva ani jedným centom. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

prosim o radu

Poslaťod vierka » 01.08.2015, 15:44

môj priatel pred rokom podpisal dohodu o vine a treste na zaklade vlastneho spochybnenia,tým myslim,že sam si neveril či dokaže vyvratit tvrdenia prokuratúry aj keď bol odsudeny len na zaklade vypovedi byvalej manželky,sud ho odsudil za lupežne prepadnutie na svoj vlastny obč.preukaz a telefony v jeho vlastnictve,ktore mu vzala pani manželka.Teraz rieši obnovu konania,ale okresným sudom mu bola tato možnosť zamietnuta,pretože nepreukazal nove skutočnosti.Som si vedomá,že tym,že podpisal dohodu sa to všetko skoplikovalo,ale tý čo niesme v koži ľudi vo vyšetrovačke,bez poriadnej pomoci nemôžme vedieť na akom zaklade funguje psychika...a preto Vás chcem poprosiť o radu kam môžem napisať o prehodnotenie celeho skutku,alebo ake by mohli byť možnosti....alebo je už naozaj len jedina možnosť a to je zmierenie s absurditou tohoto rozsudku?
vierka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14.06.2014, 19:05

Späť na Otázky ADVOKÁTOM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia