aký trest môže dostať ?

Sem môžete písať svoje otázky Advokátom. Každú otázku vytvárate ako "novú tému" na ktorú dostanete priamo v nej odpoveď...
Pravidlá fóra
Skôr ako napíšete otázku našim advokátom si prosím prečítajte všetky otázky a odpovede v sekcii PRÁVNE PORADENSTVO a ODPOVEDE Z GR ZV A JS. Tiež si pozrite v diskusnom fóre TÉMY, kde podľa názvu zistíte či sa tu už taký problém riešil a aké skúsenosti s tým majú iní ľudia. A ešte si pozrite sekciu ZÁKONY s podkolonkou PRÁVA VAZŇOV. Dosť často sa stáva, že sa pýtate na veci ktoré sú tam už podrobne uverejnené. Napr. o PODMIENEČNOM PREPUSTENÍ, alebo o UDELOVANÍ MIMORIADNEHO VOĽNA NA OPUSTENIE ÚTVARU, alebo o tom kto môže NAVŠTEVOVAŤ ODSÚDENÉHO A AKO SA TAKÉ POVOLENIE VYBAVUJE. Samozrejme ak ani tam nenájdete odpovede na Vaše otázky tak nám sem kľudne napíšte a my Vám odpovieme. Preštudujte si to preto, lebo advokát poskytuje všetky rady zadarmo a tak nemá čas odpovedať na otázku na ktorú už raz odpovedal. Všetko robíme zadarmo, lebo štát nám neprispieva ani jedným centom. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

aký trest môže dostať ?

Poslaťod martina.martina » 06.10.2015, 09:34

Dobrý den, chcem sa opýtať aký trest môže dostať môj priateľ, ktorý je vo väzbe za lúpež, pridali mu k tomu aj napadnutie a vytrznictvo, este nebol trestany a poskodeny nebol PN.Podotýkam, ze poškodený po troch mesiacoch na konfrontácii podotkol, ze si nekontroloval miesto, kde sa odohral incident a že mu mohla vec, ktorá mala byť "olúpená" aj niekde tam vypadnúť.
Prosím Vás o odpoveď, podľa Vášho názoru.
Dakujem
martina.martina
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22.08.2015, 09:49

Späť na Otázky ADVOKÁTOM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron