Prosím,poradte my

Sem môžete písať svoje otázky Advokátom. Každú otázku vytvárate ako "novú tému" na ktorú dostanete priamo v nej odpoveď...
Pravidlá fóra
Skôr ako napíšete otázku našim advokátom si prosím prečítajte všetky otázky a odpovede v sekcii PRÁVNE PORADENSTVO a ODPOVEDE Z GR ZV A JS. Tiež si pozrite v diskusnom fóre TÉMY, kde podľa názvu zistíte či sa tu už taký problém riešil a aké skúsenosti s tým majú iní ľudia. A ešte si pozrite sekciu ZÁKONY s podkolonkou PRÁVA VAZŇOV. Dosť často sa stáva, že sa pýtate na veci ktoré sú tam už podrobne uverejnené. Napr. o PODMIENEČNOM PREPUSTENÍ, alebo o UDELOVANÍ MIMORIADNEHO VOĽNA NA OPUSTENIE ÚTVARU, alebo o tom kto môže NAVŠTEVOVAŤ ODSÚDENÉHO A AKO SA TAKÉ POVOLENIE VYBAVUJE. Samozrejme ak ani tam nenájdete odpovede na Vaše otázky tak nám sem kľudne napíšte a my Vám odpovieme. Preštudujte si to preto, lebo advokát poskytuje všetky rady zadarmo a tak nemá čas odpovedať na otázku na ktorú už raz odpovedal. Všetko robíme zadarmo, lebo štát nám neprispieva ani jedným centom. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Prosím,poradte my

Poslaťod Helena Čongova » 07.01.2017, 05:03

:?: Dobrý deň pán advokát .
Taktiež zdravím všetkých ľudí v tomto fóre.
Pán advokát potrebujem poradiť v jednej veci. Kamaráta chytili kradnúť vo Wiedni. Samozrejme,ze ho zadržali a obvinili. No nemohla som ísť za ním,nakolko má deň pred týmto dňom,ako ho chytili hospitalizovali v nemocnici,tiez vo Wiedni.
Prepustili má po deviatich dňoch.Kedze som nevedela čo je s kamarátom,ze kde sa nachadza,tak som presla skoro všetky polície vo Wiedni a všade má poslali preč,ze oni nato nemajú kompetencie,aby my zisťovali v ktorej väznici kamarát je. Taktiež som kontaktovala Slovenske veľvyslanectvo ,konzulárne oddelenie vo Wiedni.Taktiez my nevedeli poskytnúť informáciu,ze v ktorej Wiedenskej vaznici sa kamarát nachádza. Vo Wiedni sú štyri justičné palace.
Mohla by som poprosiť,ze ak niekto viete,ako by som zistila že kde mám kamaráta bola by som vám veľmi povdacna. Kto my poskytne informácie že v akej väznici kamarát je,poradre my prosím. Ďakujem.Helena Čongova
Helena Čongova
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22.12.2016, 03:06

Späť na Otázky ADVOKÁTOM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 7 hostia

cron