Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.08.2010, 11:17

presne tak Julliete, nejde a a každá si musi zvažit, co vlastne chce! pokial mna ide, tak mi si piseme stále, tak ako sa nam da, a mam pocit, ze je pri mne aj ked tam a ja tu. My nemame,co riesit, vydrzime to! aj ked mi je casto velmi smutno a bojim s ao neho, toto prejde a budes uz len dobre! drzim palce, aby sa kazdá dobre rozhodla!!
Príspevok zo starého fóra

Nick: :-)

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.08.2010, 10:49

prestne..len tym sa to hovori a pise trosku lahsie ktoorym ix polovicky dostali 3mes.6.meiacov pripadne rok!!ale co tie ktorym muzi dostali 2az 4 roky?a maju deti?tak co potom?,tu uz ide o dost...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.08.2010, 15:08

no to ano, ja si to neviem ani predstavit, baby fakt tie co mate este aj deti a vsetko je na vasich plesiach + ze vas epolovicky dostali viac ako rok, tak ptm pred vami sklanam svoj klobuk!!! vydrzte!:-)

Nick: Garfield

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.09.2010, 12:41

Ahojte, pred par dnami som sa vratil z vazby a je to kurva tazke! Podnikal som, priatelka pracovala u mna, strasne sme sa milovali. Urobil som chybu v minulosti a teraz som pre kazdeho odpad. Aspon mam ten pocit... :( A s priatelkou je to teraz velmi tazke... :(((

Nick: Garfield

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.09.2010, 12:46

...a nieze by ma uz nemilovala, ale je na nu aj velky tlak z rodiny, fuj najradsej by som si to hodil! :( Poradte niekto, ako ju nestratit..

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.09.2010, 12:53

ako je to ťažke? lebo tá miera ťažkosti je rôzna, ale hlavne by ste si mali vy dvaja sadnuť, porozprávať a nepočuvat nikoho, iba jeden druheho a dať vsetkému čas, aby sa veci utriasli, je to len nas, navrhni jej spoločne byvanie... nemam s tym ešte skusenost, nas návrat ešte len čaká, ale planujeme to takto.. držím palce!

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.09.2010, 22:44

Garfield, rozmyslam, co by som ti najlepsie poradila, aby som neradila len tak z mosta do prosta. Osobne si myslim, ze ked je to teraz medzi vami "tazke", tak zatial by som na nu nevyrukovala s navrhom na spolocne byvanie. Mozes ju odplasit. Ak si doma len par dni, tak este nezufaj, obaja sa musite aklimatizovat na novu situaciu. Predpokladam, ze nemas este pracu, tak myslim, ze ked sa znovu zabehness do zivota a ona uvidi, ze slusne zijes, tak sa obnovi aj jej dovera v teba a nadej v inu, krajsiu buducnost. Snaz sa "upratat" si v sebe aby bolo aj tebe jasne co vlastne dalej chces, aby si sa hlavne ty citil tak nejak povedane vyrovnany, siahni do svojich rezerv, pripominaj si nejake zivotne okamihy, co ta v tazkych chvilach podrzali, na ludi, co ti aspon raz povedali nieco, co ti dalo vieru v seba (teraz asi poviem blby priklad, ale mna napriklad takto povzbudzovalo v tazkych chvilach, ze na strednej mi veril jediny ucitel a ziaden iny a casom som si spravila dokonca vysku) a komunikuj s nou, to je dolezite, ale podla mna vol zlatu strednu cestu, ziadne vylevy ale ani prilisna odmeranost. Bud len taky mily a normalny. No neviem, mozno si z tohto nic nevyberies...

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.09.2010, 22:46

A riad sa trosku aj intuiciou.

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.09.2010, 00:56

Ahojte...prosiiiim,co mam robit...snubenec je pol roka v base a este ho cakaju 2,teda ak to uz beriem ze pojde na PP-cko domou...no ja som uz teraz na nervy ze tu neni...neviem ako to mam zladat bez neho...zacinam mat toho dost ze vsetko len cez listy... :( nechcem mu ublyzit a nechat ho,velmi ho lubim a chcem byt s nim,ale ako sa znova dostat do kolaji toho ze to vydrzim a vsetko bude ok...prosiiiim....

Nick: Tinny

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 10:56

Ahoj Naty, sledujem túto stránku už dlhšie, odkedy zavreli aj môjho priateľa. Niekde som sa tu dočítala, že ten tvoj je v Sučanoch, rovnako ako môj. Teraz začal 7. mesiac čo je tam. Možno sa aj poznajú, ak sú na rovnakom oddiely...Rozmýšľam ako ťa povzbudiť v tom čakaní...Mne napríklad veľmi pomáha, že za ním chodím pravidelne na návštevy. Príde sobota kedy sa vrátim od neho domov a počítam už len týždne, kedy ho uvidím opäť. A ten mesiac ubehne raz dva. Keď pomyslím na to, že sa mi vráti domov až o rok, tak to trošku odrádza. Nemysli na to, že sú to ešte dva roky. Nastav si to v hlave na mesiac po mesiaci a uvidíš ako to zbehne. Neviem ako ti inak poradiť, ale určite sa nevzdávaj ak ho ľúbiš! Držím palce...a veľa síl!

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť