Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: bella pre Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 21:30

môžeš mi dať na seba nejaky kontakt, ak ta mozem poprosit? hoci aj mail, nick, alebo ak si niekde na socialnej sieti tak aj meno, hocico, si jedina "baba", co ma chlapa v leopoldove, co tu tak citam a kedze ty ho tam mas uz tri roky, si skusenejsia, co a ako.. v kazdej vaznici ako som pochopila su ine "pravidla" a predsa ty by si mi mohla odpovedat hned, ked uz vies, co a ako.. dakujem, velmi pekne, ja som len "zelenac":-((
Príspevok zo starého fóra

Nick: Petra

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.08.2010, 13:44

Ako to podaktori dokadzu vydrzat roky a roky ked ja po troch mesiacoch uz proste nemozem a neviem si to predstavit dalej ..............

Nick: bella pre Petru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 09:01

je to o vas dvoch, o nikom inom, na vas zalezi, ako si budete casto pisat, co bude spolu v listoc "riesit" a hlavne, ci vam stoji za to jeden na druheho aj roky cakat!.. vsetko sa da vydrzat, ak clovek chce.. jednoducho musis!:-)

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 17:48

Za co stoji potom ten zivot? Ktory je obmedzeny na cakanie na postu, kazdy den, kazdy vecer, kazde poobedie v robote dufat ze tam bude, salavo bezat na autobus a domov len koli pritazlivosti tej schranky, a ked tam konecne je, uzivat si chvilku slavy, odpisat 10 stranovy roman, utekat na postu, poslat prvou triedou, a odratavat dni, popritom vsetkom vidiet stale spomienky, vracat sa v case pri urcitej hudbe, alebo aj bez nej ..... Spomenut si nanho vzdy pri pohlade do chladnicky na straccatelovy jogurt ... Pri piti energetickeho napoja... Pri paleni papierikov ci servitiek ... Pri malickostiach ktore s nim uzsko suviseli.. Pride to nenormalne luto. Predstavovat si co by mohlo byt.. a ake by to bolo pekne, uplne akakolvek z tych malickosti, hocico, trebars si aj vypit s nim ten energeticky.. Rozmyslat nad skodou tych rokov ktore tam strati ... A mat strasny hnev na to ze si vlastne za to moze sam, na to co urobil a co tym sposobil, aky bol hlupak a teraz pyka on aj tí ktori ho maju radi...Zit kazdu sekundu v predstave ze sa objavi niekde za rohom zaroven vediet ze sa neobjavi..... Mysliet na ten den kedy sa vrati von, prehravat si to v hlave ako v dojimavom filme, uz len soundtrack chyba... Pomaly nechat rozplynut tu predstavu a uvedomit si ake more casu este chyba ... A premyslat ako to asi prekonavat kazdy den s tymi myslienkami... Co vlastne ani zastavit nejdu, aj ked clovek chce zit vlastny zivot a v mieri si pockat, nie zabudnut, ale nezavisle zit dalej... Nie prezivat dalej.. ... Poznas to? Da sa to vobec? :(... Paradox pri tychto vetach, Ty (vacsina z Vas) tam mate chlapov, neviem si to predstavit ani nechcem ... Ja tam mam toho pri kom som az teraz pripustila ze veci sa maju tak ako sa maju :) ....

Nick: pre petru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 18:18

Pekne si to napísala. Ty by si mala napísať román, máš na to cit. Objav v sebe ten talent, lebo všetko zlé je vždy na oveľa lepšie čo ťa /každého/ čaká. Nechaj sa unášať citom, inštinktom, ten ťa privedie k niečomu /významom/ veľkému.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 18:25

Mrte vela ludi mi to povedalo, rada pisem :-) A tak dakujem potesilo naozaj .... K comu velkemu by ma mohlo priniest to keby sa necham unasat citom a instinktom okrem sklamania a naivnych .... naivnych, vlastne ani neviem co :) hm?

Nick: bella pre Petru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 19:21

je pravda čo píšeš, aj to, že netrpezlivo čakám na list, s ktorým sa cítim s ním tak úzko spojená, že je o nom, že je v poriadku, no dôležitejšie je toto vydržať a bude dobré, všetko bude dobre, toto nebude trvať večne a neviem koľko ste spolu boli a čo pre teba znamenal ten tvoj a ani na kolko tam išiel, no viem, že ja na toho môjho určite počkám. Viem, že toto raz skončí a to čo som prežila s ním a to ako som sa pri nom citila som predtým nikdy necítila a za tú istotu pri ňom a sním, jednoducho nádhera a teraz ako ti to píšem som ešte odhodlanejšia. Nachádzam v sebe silu počkať ho, lebo ak zvyšok života s ním bude taký úžasný ako doteraz, tak mi isto stojí "tento čas čo je tam" vydržať a bude nám zase dobre. TOTO NEBUDE TRVAT VECNE, RAZ TO SKONCI!!.. ale je len natebe ako sa na to budeš pozerat, všetko si musíš sama zvážiť, a tak tu musí urobiť každá, je to na "nas", zvážiť si pro a proti... a ten môj mi z ato stojí! vždy musís v sebe nájsť tu silu.. inak ti poradiť neviem:-(.. držím palce!

Nick: pre petru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 21:16

To pocítiš sama, nie je na to rovnica, ale príde moment keď si povieš toto musím spraviť, napr. napísať knihu, alebo hocijako dlho čakať na frajera, alebo ísť do kláštora..všetko z toho je významom veľká vec...

Nick: sumienka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.08.2010, 15:54

ak nevydrzite cakat na vyvoleneho rok,dva,tri,koli tomu,aby ste s nim boli po cely zivot,potom to je o com? Alebo s niekym inym byt teraz,ktoreho tak nemilujeme a s nim zit cely zivot? Co je vacsie peklo?

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.08.2010, 20:33

v podstate nemame na vyber.
Ono to nejde len tak povedat si adios amigo, uz ta nelubim, idem hladat ineho.

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť